Ciasto forum

Niezależny Ciasto Dramat


  • Index
  •  » Stare
  •  » Czy pan M.G jest uprzejmy :D?

#1 2014-12-14 05:47:01

anonymous

Administrator

Zarejestrowany: 2014-12-14
Posty: 3
Punktów :   

Czy pan M.G jest uprzejmy :D?

Nowy DS Żory
Odpowiedz
zorki1 04.07.13, 18:20
pan Michał G. wydaje się całkiem sympatyczny. Czy ktoś może to potwierdzić?

Re: Nowy DS Żory
Odpowiedz
prawda997 04.07.13, 19:37
Kolejny dupowłaz , chce się podlizać bo czuje się zagrożony!
Proszę się przedstawiać jak takie opinie się tu pisze !!!
Szkoda słów czego dupowłaz nie zrobi aby ratować swoje plecy , wszyscy w Żorach wiedzą o kim mowa!

Re: Nowy DS Żory
Odpowiedz
stefan009 04.07.13, 22:02
prawda997 ty jesteś tak pojebany żadne ramy Cię nie obejmują. starałem się bardzo długo czytać i nie komentować Twoich kretyńskich wypocin ale uwierz nie ma człowieka na tym świecie który mógłby przejść obojętnie wobec takiej kumulacji debilizmu kretyństwa ignorancji i totalnego zjebania mózgownicy . człowieku idź do lekarza, schizofrenie do pewnego stopnia da się leczyć

Re: Nowy DS Żory
Odpowiedz
zorki1 04.07.13, 22:11
Widzę pajacu , że ty wiesz wszystko o wszystkich.... Nie wypowiadaj się po raz kolejny bo twoje wywody mnie nie interesują. Czytając twoje wpisy nie wiem czy się śmiać czy płakać. Nie dość , że nie potrafisz złożyć zdania to jeszcze wypowiadasz się mało inteligentnie. Jesteś aż taki tępy żeby to zrozumieć , że ludzie mają Cię tu już dość. Zachowaj się jakoś i odpuść. Prawda997 dziękuję.

Re: Nowy DS Żory
Odpowiedz
kanibalizm 05.07.13, 08:18
Odpowiadając kretynowi,nakręcacie go!!!!
Najprawdopodobniej wali gruchę przy okazji,więc odpuśćmy smile

Re: Nowy DS Żory
Odpowiedz
zorki1 07.08.13, 01:27
Jednak AŁA !!! Wszyscy już mają dość!!!!

Re: Nowy DS Żory
Odpowiedz
pozytywnieczamyslec 10.12.14, 18:36
Świetna ekipa w tych Żorach-każdy jedzie po każdym sad Prawda jest taka ze na tym forum każdego da się oczernić : ten pije cały czas kawkę, ten co chwilę chodzi na papieroska, ten ma tematy z przedstawicielami itp. Zawsze jak pojawia się temat premii, podwyżek itp. znajdzie się kilka osób które chce komuś dokopać - wynika to pewnie z zazdrości, frustracji i własnych niepowodzeń!!! Ludzie możecie się nie lubić, ale pracujecie razem to przynajmniej się szanujcie!!!

Re: Nowy DS Żory
Odpowiedz
benkartycasto 10.12.14, 21:31
Kolego pozytywnieczamyslec odnosząc się do tego co napisałes że cytujac " Zawsze jak pojawia się temat premii, podwyżek itp. znajdzie się kilka osób które chce komuś dokopać - wynika to pewnie z zazdrości, frustracji i własnych niepowodzeń!!! Ludzie możecie się nie lubić, ale pracujecie razem to przynajmniej się szanujcie!!!" Jakiej zazdrości czy frustracji ale jak można się nie bulwersować ze np kieras z dekoracji jest niedoceniany przez wiele lat i nikt tego nie widzi a obiboki dostają $ i nie jest to wchodzenie komus w 4 litery ale FAKTU stwierdzenie ale to każdy widzi .... to boli sad lecz są znikome szanse na poprawkę. Łatwo zauważyć drzazgę w oku czyimś a belki w swoim nie. Jak można pisać o wzaejmnym szacunku jak przykład idzie z góry hmmm?? Co powyższych postów Piguł i Mario świetna robota, poczucie i oddanie pracy na wysokim pułapie od was może iść przykład byle tak dalej.

Re: Nowy DS Żory
Odpowiedz
glosrozsadku666 11.12.14, 12:19
Oj zaczyna sie robić grubo wszytkie posty zostaja usunietę by prawda nie wyszła na jaw ale są dobrze składowane na kilku nosnikach bedą wyzucane beda sioe pojawialy na nowo możemy tak się bawic jak imperator MG i jego klika postepuje z ludzmi .... bedzie tego wiecej perełek z casto nowinami .... zabawa dopiero sie zaczyna hehehe

Re: Nowy DS Żory
Odpowiedz
glosrozsadku666 11.12.14, 12:38
Na marginesie pisząc dziś powinna się pojawic ocena pracy kierasów tak w nagrodę na święta za usuwanie postów i NIE WAŻNE czy wywalą .... zrobił tak kiedyś mistrzi wzór dla wielu WR stary DS człowiek pracujący z pasją i oddaniem a wiadamo jak skończył sad

Re: Nowy DS Żory
Odpowiedz
glosrozsadku666 11.12.14, 13:27
hehehehe w którym miejsciu jest sympatyczny .... ja chyba wiem jak woła na góre na dziwine pogawędki z Toba i kierasem spróbuj się odezwać to ci powie ...."NIE WAŻNE"... Najlepszy sposób na pozbycie sie kolegi z Casto Żory to podac sie za klienta i napisać skargę do centrali....wtedy nie ma gadki z nim nawet kieras ani zastepca nie pomoże tak jak było w przypadku kolegi z działu elektrycznego (wiemy o kogo chodzi) nie było gadki. A na marginesie on jedyny sie zna na tym co robi konkretny zawodnik jeszcze Orzełek i Szymek ale on wie najwiecej sory chłopaki ale i tak go gnoją hmmmm a co na to kierownik.... ma to gdzies albo na bajerce u gory w kanciapie albo gada z przedstawicielami, albo oglada sie wiadamo heheh za "nową" zdobyczą....
Jeśli chodzi o kierasów to dla mnie ma miszcza Pan---> M.W<--- z działu narzędzia takiego ślizgacza nie miał em przez całe życie przyjemności poznać .... jego atuty to kablowanie kablowanie kablowanie podpier.... i kablowanie nawet zamówienia mu zastepca robi bo jakoś mu to nie wychodzi ale czy pan MG to widzi ...gdzie tam jemu to jest na rekę. Zasada jest prosta ja podpier... z działu ogród dekoracje i czasem elektryczny a sam ma spokój ale do czasu :] Kpiną jest dosyc czestą jak eklektrycy czy ogrodnicy obsługuja na narzędziach .... zapytacie dlaczego ..... odpowiedz jest prosta Brak starego MW sam n a rano gdzie jest siedzi na górze z Bachleda Curuś i pije kawke gadka o dup.... marynie ale jak usłysza kroki odrazu jest spokoj i odrazu widać same główki jak sie wychylaja Pana MW GP ŁO. Pracownicy pana MW moga stac i gadac z metalowcami na srodku nawet dyro nie warknie ale jak ktos stanie na ogrodzie dekoracjach czy budowlanym odrazu jest jazda z tematem i nie ma zlituj usuwanie postów niczego nie zmieni i dla nas jest to NIE WAŻNE Ludzie zbudcie sie jeśli tu nawet jest wolność słowa łamana to co sie dzieje w realu na codzień w Casto. Związki prubują coś wskurac trzeba to instytucja poprzec bo cała klika imperatora ma was w dupie powinno się to jawnie powiedzieć. Chcecie miec drugą biedronke zapraszam do siedzenia cicho ale czy nakarmicie dzieci nerwami i tłumaczeniem tych z góry niema jest kryzys i koniec. Dyrektywa idzie własnie z tamtąd im wiecej nagan usunięc z pracy tym lepiej potem jest $ za nic nierobienie kasa dla .... sami wiecie dla kogo. A co dostaje szarak wilkie gówno zawinięte w zloty papierk o TurboPremii mimo że jestes fachowcem wibitnym jak kolega z sanitarki co wywalczył na rozchodniaczka .... nic chca jak najdłużej go przyczymać przed inwentura bo Ogarnia ale czy dostał podwyżke lub nagrode ... jawne kpiny. Aż człowiekowi sie krew gotuje jak to widzi.

Re: Nowy DS Żory
Odpowiedz
glosrozsadku666 11.12.14, 13:30
Odwołanie do postu usuniętego marwiesie dotyczacego premmi kto przytulił i ile i za co 5 tysi droga nie łazi Ustosunkowujac sie ze Marianek W robi świetna kawuche. Drogi przyjacielu z tego co ja wiem w kanciapie u kierasów jest ekspres ELEKTRYCZNY ale może kawa zamieszana pana MW 2 razy w prawo 4 w lewo nabiera lepszego aromatu, smak staje sie bardziej wyrazisty a cukier ulega mu do końca na dnie. Funkcja naczelnego baristy w pracy jest bardzo odpowiedzialna i ważna zagłębiając się bardziej w temacie można wypłynąć na głębsze wody np parzenie kawy w centrum handlowym, dworce również stoją otworem, potem własne show w TV książka tak można żyć. po co czas marnować na pruby naoszczenia łańcycha od pilarki czy wyważenia ostrza od kosiarki to wszytko jest "NIE WAZNE" Trzeba mieć pasje a Pan MW to osiągnoł po co chciec egzystować w zgoidzie z otoczeniem po co??. Co do premi nie jestem zaskoczony serio to bylo do przewidzenia. Ale za co można zdobyć punkty ... ja wam powiem to tajna punktacja sami wiecie ale wszytko dla was:
1-10 PKT - Zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków
2-20 PKT - Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć (strasznie ryzykowny)
3-Nie bedziemy się rozdrabiać, walimy z grubego
4-60 PKT - Podpie...lenie do przełożonego w obecności podpier...lanego bez innych świadków (mój faworyt na tym nabił LVL)
5-90 PKT - Podpie...lenie w obecności podp...lanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpi...lający( zawiłe lecz skuteczne)
6-100 PKT - Podpie...anie w obecności podpi...alanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpie...lający na spółkę z przełożonym, do którego się podpi...ala i wmówienie podpie...anemu jego winy.
BONUSY:
* podpie...lenie najlepszego kumpla - dodatkowo 10 PKT;
** podpie...lenie zanim czyn zostanie dokonany - dodatkowo 20 PKT;
*** dodatkowo 25 PKT - kiedy dzień wcześniej piło się z podpier...anym jego wódkę, w jego domu

Re: Nowy DS Żory
Odpowiedz
glosrozsadku666 11.12.14, 15:15
Oto pare słów na zaistniłą sytułację ktróa poruszył martwiesie.

"Teraz ja powiem wam, ten kto sieje wiatr burze będzie zbieral taka karma.
A więc jesteś łakomy, pycha nabija ci portfel
Dzwoń po taryfę jak masz mnie siłę szukać
Tylko jak Cię spotkam znowu będziesz piszczeć jak suka
Twoje słodkie do pracowników pierdzenie
Ale jak otwierasz usta czuć przyrodzenie
W sumie nie wiem czym się różni twarz idioty od szmaty
Poczekaj ta historia jeszcze jaja ci urwie
Kto powiedział, że piekło jest pod ziemią? Żartował.
Powiedz mi, jak tam wrażenia?
Nadal jesteś w szoku?
Zadajesz pytania, ciągle jesteś w amoku.
Nic mnie nie wnerwia bardziej niż ludzi pazerność.
Każdy z nas ma ją w sobie zawsze może wyjść na zewnątrz.
Co powiesz szaraczkowi
Chcesz to pier...ć? Wiesz, że nie masz racji.
Ciągłe rozmyślanie czy będzie lepiej doprowadza do wariacji.
W tej intonacji może zabrzmieć to komicznie -
pierdol to wszystko pracowniku zawsze patrz optymistycznie!
Komu wy...bane, temu dane będzie.
Tak podobno mówią, bo podobno tak robią.
Takie na dole plotki chodzą.
Wiesz jakoś nie potrafię, nie jestem idiotą.
Rymów konstruktor, amator, co Ty na to?
Nasz kolejny dzień wiąże się z kolejną walką
i chcesz tego czy nie, jesteś jak na morzu z tratwą,
więc licz na siebie pracowniku, tylko na siebie!
Może gadam, lecz nie pomagam, możliwe ale podjołem z systemem walke.
Dadzą Ci wolną rękę, choć naprawdę na łańcuchu, bez żadnej opcji ruchu.
Te wszystkie doświadczenia, co zbierasz w pracy przez lata, chłopak
i Ty dziewczyno, dojrzewają jak wino.
Nauka na błędach i czyjejś krzywdzie, uczy nas jak potem przetrwać.
Byle tu dotrwać kobinować i w tyle nie zostać.
Dyrekcja nie może, przecież zawsze wszystkim równo rozdać
Masz talent i zdolności wykorzystaj go w pełni
A z szarego tłumu wyłani się Twoja postać.
Zawsze to powtarzam, zawsze bądcie Siebie pewni!
Choć wielu z nas odeszło, nie dało tu rady,
to wiele nadziei i wiary mam w sobie, stary
i choć mam koszmary, jak widzę co tu się dzieje.
Widzę jak sam DS prosto w ryj mi się śmieje.
Ty licz na siebie, bo na kogo możesz bardziej?
Wolisz lać w gardziel, czy wziąć się do pracy i walki?
Tyle pytań, odpowiedzi, wiesz co to znaczy?
Jak nie wezmiemy sie do działania to marnie skończymy"

Re: Nowy DS Żory
Odpowiedz
kanibalizm 11.12.14, 20:35
Pikna litania tylko brakuje takich znaczków "........." smile

Offline

 
  • Index
  •  » Stare
  •  » Czy pan M.G jest uprzejmy :D?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xenoria.pun.pl www.diablo2anime.pun.pl www.lunattic.pun.pl www.nowavestroia.pun.pl www.rodzinnewille.pun.pl